O nas

Dajemy możliwość uzyskania zawodu kelnera – przygotowujemy do egzaminu na Czeladnika i Mistrza w zawodzie Kelnera. Swoje oferty kierujemy do szkół gastronomicznych, restauracji i hoteli, osób prywatnych chcących podnieść swoje kwalifikacje.

Prowadzimy pokazy, warsztaty, szkolenia i kursy kelnerskie dla szkół gastronomicznych – uczniów i nauczycieli. Dążymy do podniesienia jakości i warunków kształcenia w zawodzie kelnera. Młodym adeptom sztuki kelnerskiej pomagamy wejść na gastronomiczny rynek pracy.

Czynnik ludzki uważamy za jeden z najważniejszych w rozwoju przedsiębiorstwa. Przyglądamy się dokładnie lokalom gastronomicznym, aby wiedzieć jak poprawić konkurencyjność i zwiększyć przychody z działalności. Jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem prowadząc szkolenia dla kelnerów w Państwa restauracji.